STM Group
Poland

POLAND / HEADQUARTER

Wyszyńskiego 1

10-457 Olsztyn

+48 89 533 9447

+48 89 533 9448

info@stmgroup.eu


 

STM Group
Russia

RUSSIA / HEADQUARTER

Leninskiy prospekt 30A

236006 Kaliningrad

007 4012 310540

007 9022 527503

info@stm-group.com

STM Group

Kim jesteśmy?

W STM Group zajmujemy się realizacją krajowego oraz międzynarodowego transportu całopojazdowego oraz drobnicowego. W naszej ofercie znajdziesz również usługi magazynowania towaru oraz przeprowadzania odpraw celnych.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na pełną elastyczność. Zdajemy sobie sprawę, że rynek oraz wymagania naszych klientów dynamicznie się zmieniają. Nie możemy więc zostawać w tyle i stale dostosowujemy zakres naszych sług do tego, czego oczekujesz.

Stawiamy na rozwój

Zintegrowany System Zarządzania

Zintegrowany System Zarządzania został wprowadzony w STM Group w celu znalezienia nowych rozwiązań, podniesienia jakości naszych usług i udoskonalenia procesów zachodzących w firmie.

Dzięki temu nasi klienci również mogą optymalizować procesy logistyczne, minimalizować ryzyko oraz redukować koszty swojej działalności.

Nasz rozwój to również szansa dla Ciebie!

Poznaj cztery filary STM Group

Ludzie

Nie bylibyśmy w tym miejscu, gdyby nie ludzie. W STM Group pracują specjaliści, którzy potrafią dostosować rozwiązanie do potrzeb klienta.

Wiedza

Przewidujemy to, co nieprzewidziane i zawsze doprowadzamy kontrakt do końca, bez względu na zyski lub straty.

Doświadczenie

Pracujemy w tej branży już wiele lat i wiemy, jakie scenariusze mogą pojawić się w trakcie realizacji zlecenia. Możesz być pewny, że poradzimy sobie w każdej sytuacji.

Odpowiedzialność

Nigdy nie zostawiamy klientów samych z problemami. Nasi specjaliści służą pomocą oraz radą na każdym etapie realizacji usługi transportowej lub celnej.

Certyfikaty

i wyróżnienia

Najważniejsze daty

Historia

STM Group rozpoczyna swoją działalność

otwieramy biuro w Olsztynie

otrzymujemy licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy

dołączamy do projektu TPK Plaza (realizacja usług spedycyjnych i celnych). Wartość tego przedsięwzięcia wynosiła 35000000 USD

dołączamy do projektu TPK „Clover Citycenter” (realizacja usług spedycyjnych i celnych). Wartość tego przedsięwzięcia wynosiła 65000000 USDr

dołączamy do projektu TPK "Europa Center" (realizacja usług spedycyjnych i celnych). Wartość tego przedsięwzięcia wynosiła 85000000 USD

podpisaliśmy kontrakt z firmą OAO Gazprom na świadczenie usług spedycyjnych i celnych w ramach projektu TPK „Siviernyj Potok”. Dzięki temu mamy swój wkład w energetyczne zabezpieczenie Europy.

otrzymaliśmy koncesję na wykonywanie międzynarodowego transportu rzeczy na terenie UE i Rosji.

Zdobyliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2008

znaleźliśmy się w grupie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce w rankingu Forbes

zdobyliśmy Gazelę Biznesu

Zaufali

nam

previous arrow
next arrow
Slider