STM Group
Poland

POLAND / HEADQUARTER

Wyszyńskiego 1

10-457 Olsztyn

+48 89 533 9447

+48 89 533 9448

info@stmgroup.eu


 

STM Group
Russia

RUSSIA / HEADQUARTER

Leninskiy prospekt 30A

236006 Kaliningrad

007 4012 310540

007 9022 527503

info@stm-group.com

STM Group

POLAND / HEADQUARTER

Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn 

+48 89 533 9447
+48 89 533 9448
info@stmgroup.eu

RUSSIA / HEADQUARTER

Leninskiy prospekt 30A
236006 Kaliningrad

007 4012 310540
007 9022 527503
info@stm-group.com

Formularz kontaktowy

    Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest firma STM GROUP SP.Z O.O. z siedzibą w Olsztynie, Wyszyńskiego 1 10-457 Olsztyn.

    Nasz zespół

    STM Group

    Arkadiusz Aleksandrowicz
    Dyrektor oddziału – Prokurent

    Tel.: (+48)513 190 712
    Fax.: (+48)89 533 94 49
    E-mail: a.aleksandrowicz@stmgroup.eu

    Krzysztof Szymaniak
    Specjalista ds. spedycji

    Tel.: (+48)503 016 192
    Fax.: (+48)89 533 94 48
    E-mail: k.szymaniak@stmgroup.eu

    Daniel Wiśniewski
    Dział księgowy / handlowy

    Tel.: (+48)89 533 94 47
    Fax.: (+48)89 533 94 48
    E-mail: d.wisniewski@stmgroup.eu

    Maciej Sawicki
    Specjalista ds. spedycji

    Tel.: (+48)600 226 077
    Fax.: (+48)89 533 94 48
    E-mail:m.sawicki@stmgroup.eu

    Jurata Pietuszko-Różankowska
    Specjalista ds. spedycji

    Tel.: (+48)502 085 823
    Fax.: (+48)89 533 94 49
    E-mail:j.pietuszko@stmgroup.eu

    Agata Zych
    Specjalista ds. spedycji

    Tel.: (+48)799 258 921
    Fax.: (+48)89 533 94 47
    E-mail:a.stec@stmgroup.eu

    Marcin Piorunowski
    Specjalista ds. spedycji

    Tel.:  (+48)506 317 271
    Fax.: (+48)89 533 94 47
    E-mail: m.piorunowski@stmgroup.eu

    Agnieszka Ponikarczyk
    Dział księgowy

    Tel.: (+48)89 533 94 47
    Fax.:  (+48)89 533 94 47
    E-mail: a.ponikarczyk@stmgroup.eu

    Jolanta Romańczuk-Płeczkan
    Specjalista ds. spedycji

    Tel.: (+48)502 672 309
    Fax.: (+48)89 533 94 49
    E-mail: j.romanczuk@stmgroup.eu

    Karolina Lorenc – Mejka
    Specjalista ds. spedycji

    Tel.: (+48)505 476 129 Fax.: (+48)89 533 94 47 E-mail:k.mejka@stmgroup.eu

    Grzegorz Prucheński
    Magazyn

    Tel.: (+48)606 846 459 E-mail: g.pruchenski@stmgroup.eu