Kontakt

Arkadiusz Aleksandrowicz Dyrektor oddziału - Prokurent

Tel.: (+48)513 190 712
Fax.: (+48)89 533 94 49
E-mail: a.aleksandrowicz@stmgroup.eu

 

 

Katarzyna Sienkiewicz - Żaguń Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)506 723 098
Fax.:(+48)89 533 94 48
E-mail: k.sienkiewicz@stmgroup.eu

Krzysztof Szymaniak Dział księgowy / handlowy

Tel.: (+48)89 533 94 47
Fax.:(+48)89 533 94 48
E-mail: k.szymaniak@stmgroup.eu

Justyna Grzybowska Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)503 016 192
Fax.:(+48)89 533 94 48
E-mail: j.grzybowska@stmgroup.eu

Katarzyna Wilchowska Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)512 054 335
Fax.:(+48)89 533 94 48
E-mail: k.wilchowska@stmgroup.eu

Maciej Sawicki Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)600 226 077
Fax.:(+48)89 533 94 48
E-mail: m.sawicki@stmgroup.eu

Jurata Pietuszko-Różankowska Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)502 085 823
Fax.:(+48)89 533 94 49
E-mail: j.pietuszko@stmgroup.eu

Karolina Lorenc-Mejka Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)505 476 129
Fax.:(+48)89 533 94 49
E-mail: k.mejka@stmgroup.eu

Agata Zych Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)799 258 921
Fax.: (+48)89 533 94 47
E-mail: a.stec@stmgroup.eu

Marcin Piorunowski Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)506 317 271
Fax.: (+48)89 533 94 47
E-mail: m.piorunowski@stmgroup.eu

Agnieszka Ponikarczyk Dział księgowy

Tel.: (+48)89 533 94 47
Fax.: (+48)89 533 94 47
E-mail: a.ponikarczyk@stmgroup.eu

Jolanta Romańczuk-Płeczkan Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)502 672 309
Fax.: (+48)89 533 94 49
E-mail: j.romanczuk@stmgroup.eu

Elwira Parda Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)502 859 481
Fax.:(+48)89 533 94 49
E-mail: e.parda@stmgroup.eu

Łukasz Czarnecki Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)664 082 429
Fax.:(+48)89 533 94 49
E-mail: l.czarnecki@stmgroup.eu

STM Group
Poland

POLAND / HEADQUARTER
Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn
0048 89 533 9447
0048 89 533 9448
info@stmgroup.eu

 

STM Group
Russia

RUSSIA / HEADQUARTER
Leninskiy prospekt 30A
236006 Kaliningrad
007 4012 310540
007 9022 527503
info@stm-group.com



Zaufali nam

Piłsudskiego 73
10-449 Olsztyn
+48 89 533-94-47
+48 89 533-94-48
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.