Usługi

Ładunki niebezpieczne (ADR)

ŁADUNKI NIEBEZPIECZNE (ADR)

Umowa ADR to europejska umowa dotycząca międzynarodowego przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych (ADR) sporządzona w Genewie 30 września 1957 r. została opracowana i wydana przez Europejski Komitet Transportu Wewnętrznego.

Pojęcie „towary niebezpieczne” oznacza takie materiały i przedmioty, których międzynarodowy przewóz drogowy jest zabroniony albo dopuszczony pod pewnymi warunkami, ustalonymi w przepisach ADR.

Specjalnie wyposażone samochody spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa umożliwiają od  firmie STM Group  świadczenie usług przewozu ładunków niebezpiecznych, zgodnie z konwencją ADR.
Gwarancję wysokiej jakości usług Klienci uzyskują także dzięki odpowiednio przeszkolonym kierowcom, którzy znają i stosują się do obowiązującego planu działań zapobiegawczych i zaradczych i wiedzą w jaki sposób należy postępować z ładunkami niebezpiecznymi.

UMOWA EUROPEJSKA DOTYCZĄCA MIĘDZYNARODOWEGO PRZEWOZU DROGOWEGO TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH (ADR)

W razie pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt:

tel.: +48 89 533 9448

e-mail: info@stmgroup.eu

Nasi pracownicy czekają na Państwa telefon i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zachęcamy do kontaktu!

Zaufali nam

Piłsudskiego 73
10-449 Olsztyn
+48 89 533-94-47
+48 89 533-94-48
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.