Strefa Klienta

Formularz reklamacyjny

Dbając o najwyższą jakość swiadczonych usług przypominamy, że jedyną właściwą formą zgłaszania reklamacji jest wypełnienie i przesłania formularza reklamacjyjnego znajduącego się poniżej.

 

Formularz reklamacyjny wersja 1.4  (kliknij aby pobrać)

 

Aby STM Group Sp. z o.o poprawnie zarejestrował reklamację należy:

 

1.     Wypełniony formularz zapisać na swoim dysku – nazwa pliku: reklamacjaSTM_nazwaTwojejFirmy

Uwaga: nazwa zapisywanego pliku nie powinna zawierać polskich znaków oraz "spacji". Przerwy pomiędzy wyrazami powinny być wypełnione znakiem "_" (podkreślenie).

2.     Zapisany Formularz wraz z dokumentami przesłać na adres; reklamacje_stm@stmgroup.euUwaga: łączny ciężar całej wiadomości nie może przekraczać  5MB.

3.     Po wysłaniu wiadomości na powyższy adres otrzymają Państwo automatyczną odpowiedź systemową.

4.     Po otrzymaniu formularza reklamacyjnego wraz z dokumentami  skontaktujemy się z Państwem mailowo. Otrzymają Państwo pismo informujące o numerze pod którym została zarejestrowana reklamacja.

5.     Jeżeli nie otrzymają Państwo potwierdzenia o zarejestrowaniu reklamacji i jej numerze to prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy : info@stmgroup.eu, tel., +48-89-53-39-448, +48-89-53-39-449

Zaufali nam

Piłsudskiego 73
10-449 Olsztyn
+48 89 533-94-47
+48 89 533-94-48
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.