O nas

Kim jesteśmy?

W STM Group zajmujemy się realizacją krajowego oraz międzynarodowego transportu całopojazdowego oraz drobnicowego. W naszej ofercie znajdziesz również usługi magazynowania towaru oraz przeprowadzania odpraw celnych.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na pełną elastyczność. Zdajemy sobie sprawę, że rynek oraz wymagania naszych klientów dynamicznie się zmieniają. Nie możemy więc zostawać w tyle i stale dostosowujemy zakres naszych sług do tego, czego oczekujesz.

STM team 

Poznaj cztery filary STM Group

 

Ludzie

Nie bylibyśmy w tym miejscu, gdyby nie ludzie. W STM Group pracują specjaliści, którzy potrafią dostosować rozwiązanie do potrzeb klienta. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy wiedzę, pomagającą nam w codziennej pracy.

+

Wiedza

Przewidujemy to, co nieprzewidziane i zawsze doprowadzamy kontrakt do końca, bez względu na zyski lub straty.

+

Doświadczenie

Pracujemy w tej branży już wiele lat i wiemy, jakie scenariusze mogą pojawić się w trakcie realizacji zlecenia. Możesz być pewny, że poradzimy sobie w każdej sytuacji.

+

Odpowiedzialność

Nigdy nie zostawiamy klientów samych z problemami. Nasi specjaliści służą pomocą oraz radą na każdym etapie realizacji usługi transportowej lub celnej.

 

praca w STM

 

Najważniejsze daty z życia STM Group:

 

1998 – STM Group rozpoczyna swoją działalność

2005 – otwieramy biuro w Olsztynie

2006 – otrzymujemy licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy

2006 – dołączamy do projektu TPK Plaza (realizacja usług spedycyjnych i celnych). Wartość tego przedsięwzięcia wynosiła 35000000 USD

2007 - dołączamy do projektu TPK „Clover Citycenter” (realizacja usług spedycyjnych i celnych). Wartość tego przedsięwzięcia wynosiła 65000000 USD

2008 - dołączamy do projektu TPK "Europa Center" (realizacja usług spedycyjnych i celnych). Wartość tego przedsięwzięcia wynosiła 85000000 USD

2010 – podpisaliśmy kontrakt z firmą OAO Gazprom na świadczenie usług spedycyjnych i celnych w ramach projektu TPK „Siviernyj Potok”. Dzięki temu mamy swój wkład w energetyczne zabezpieczenie Europy.

2011 – otrzymaliśmy koncesję na wykonywanie międzynarodowego transportu rzeczy na terenie UE i Rosji.

2013 – Zdobyliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2008

2014 – znaleźliśmy się w grupie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce w rankingu Forbes

2014 – zdobyliśmy Gazelę Biznesu

Praca w biurze 

Zintegrowany System Zarządzania

Zintegrowany System Zarządzania został wprowadzony w STM Group w celu znalezienia nowych rozwiązań, podniesienia jakości naszych usług i udoskonalenia procesów zachodzących w firmie. Dzięki temu nasi klienci również mogą optymalizować procesy logistyczne, minimalizować ryzyko oraz redukować koszty swojej działalności. Nasz rozwój to również szansa dla Ciebie!

POZNAJ NASZĄ POLITYKĘ JAKOŚCI

 

 

     

 

 

Zaufali nam

Piłsudskiego 73
10-449 Olsztyn
+48 89 533-94-47
+48 89 533-94-48
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.