Kontakt

Kamil Aleksandrowicz Dyrektor oddziału - Prokurent

Tel.: (+48)89 533 9447
Fax.: (+48)89 533 9447
E-mail: k.aleksandrowicz@stmgroup.eu

Jurata Pietuszko-Różankowska Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9449
Fax.:(+48)89 533 9449
E-mail: j.pietuszko@stmgroup.eu

Anna Rycko Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9448
Fax.: (+48)89 533 9448
E-mail: a.rycko@stmgroup.eu

Monika Aleksandrowicz Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9448
Fax.:(+48)89 533 9448
E-mail: m.aleksandrowicz@stmgroup.eu

Anna Wilczewska Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9448
Fax.: (+48)89 533 9448
E-mail: a.bakunowicz@stmgroup.eu

Karolina Lorenc-Mejka Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9449
Fax.:(+48)89 533 9449
E-mail: k.mejka@stmgroup.eu

Jolanta Romańczuk Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9448
Fax.: (+48)89 533 9448
E-mail: j.romanczuk@stmgroup.eu

Elwira Parda Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9449
Fax.:(+48)89 533 9449
E-mail: e.parda@stmgroup.eu

Agata Steć Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9447
Fax.: (+48)89 533 9447
E-mail: a.stec@stmgroup.eu

Marcin Piorunowski Specjalista ds. spedycji

Tel.: (+48)89 533 9447
Fax.: (+48)89 533 9447
E-mail: m.piorunowski@stmgroup.eu

Arkadiusz Aleksandrowicz Specjalista ds.spedycji

Tel.: (+48)89 533 9448
Fax.: (+48)89 533 9448
E-mail: a.aleksandrowicz@stmgroup.eu

Agnieszka Ponikarczyk Dział księgowości

Tel.: (+48)89 533 9447
Fax.: (+48)89 533 9447
E-mail: a.ponikarczyk@stmgroup.eu

STM Group
Poland

POLAND / HEADQUARTER
Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn
0048 89 533 9447
0048 89 533 9448
info@stmgroup.eu

STM Group
Russia


RUSSIA / HEADQUARTER
Żeleznodorożnaja 12
236039 Kaliningrad
007 4012 600070
007 4012 600081
info@stm-group.com


Zaufali nam

Piłsudskiego 73
10-449 Olsztyn
+48 89 533-94-47
+48 89 533-94-48
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.